Celonerezové zábradlí vč.madla

 

zpět


Celonerezové zábradlí vč. nerezového madla součástí vynášených schodů, samozřejmě je možné celonerezové zábradlí realizovat samostatně.

Toto nerezové zábradlí jsou neotřelá nejenom svým vzdušným dojmem, ale je to také zábradlí výjímečné svým konstrukčním řešením.


Dřevěné schody, schodiště – nášlapy jsou vyrobeny z 5cm masivního dřeva. U tohoto konkrétního řešení schodiště zákazník požadoval na vnější straně (u zdi) dřevěné schody řešit schodnicí, bočnicí. Masivní buk byl namořen do odstínu třešně americké, ze které byli realizovány také interiérové dveře.


Vnitřní část schodiště (v prostoru) je vynášena svislými nerezovými rozpěrami, za jejich technické řešení ručíme. V případě nutnosti čepové schodiště doplníme o nosníky z nerez oceli, které jsou v celkovém souladu s designovým vzhledem schodiště, toto řešení je třeba např. u dlouhých rovných ramen. Obecně je nutné počítat s drobnou pružností schodiště.

Zábradlí je řešeno v celonerezovém provedení, výplň je z nerezových prutů, které v horní části zábradlí přechází ohýbanými a svařenými prvky do galerie. Celonerezové zábradlí, vypadá velmi elegantně zvlášť když jsou pruty propojené.

Nerezové zábradlí v této realizaci bylo na přání zákazníka provedeno s čtyřmi pruty, standardně se však provádí s pěti pruty, které bezpečně vyhoví normě.Vizualizace čepového schodiště
Další fotografie z realizace čepového schodiště dřevěného s celonerezovým schodiště naleznete v galerii níže.


 

Čepové schody, dřevěné s celonerezovým zábradlím- GALERIE

 

Zábradlí celonerezové

Čepové schodiště
BUK masiv

celonerezové

zábradlí

 

Vynášené schody

zábradlí celonerezové
Nerezové zábradlí

schody vnitřní strana čepy

vnější st. schodnice

 

Celonerezové zábradlí

Buk masiv
nerezová ocel

celonerez zábradlí

5cm tloušťka stupnic

 

Nerez zábradlí

Celonerezové
zábradlí

madlo nerez

výplňové pruty nerez

 
 
verze pro tisk