Kazetové rámové ocelové zábradlí

 

zpět

Popis zábradlí

Pro tuto zakázku jsme vyráběli kazetové zábradlí se síťovou výplní. Zábradlí je tedy složeno z více samostatných rámových segmentu vařených z ocelového profilu. Sloupky jsou bočné kotvené do stropní konstrukce. Mezi jednotlivými sloupky jsou montované jednotlivé kazetové segmenty. Ocelová konstrukce je lakovaná práškovou barvou v černém RAL odstínu.

Každý segment je vyplněný ocelovou sítí ve verzi natural, která má barvu materiálu, tedy stříbrnou. Zábradlí vypadá vzdušně, propojuje tak prostor a je skrze něj vidět. Při pohledu z větší vzdálenosti vypadá jako by zábradlí nemělo výplň. Vynikne tak černá nosná konstrukce zábradlí. Ráz celého zábradlí se nese v industriálním stylu.


Nerezová síťová výplň

Síťová výplň představuje moderní rešení. Je vyráběná z několika souběžných ocelových lanek, které jsou spojené k sobě v přesné rozteči . V nenamontovaném stavu jsou tedy lanka stažená k sobě. Síť je tedy pružná a při montáži je potřeba napnout do potřebného prostoru. Zvolenou mírou napnutí sítě se dá ovlivnit tvar ok v síti. Těmito vlastnostmi nabízí velkou škálu užití a často se používá pro různá designová řešení.

Síťová výplň splňuje bezpečnostní podmínky pro zábradlí do interiéru, ale i exteriéru. Průměr ocelového lanka je R-1,5mm. Její velkou výhodou je téměř stoprocentní propustnost světla. Je nabízena v čistém přírodním stříbrném a lakovaném černém provedení.


 
verze pro tisk