Celoskleněné zábradlí s hranatými úchyty

 

zpět


Obklad schodiště dřevěným masivem v současné době dosahuje vysoké obliby, z důvodů kombinace teplého, příjemného, masivního dřeva a betonové stabilní konstrukce.

Rozsah této realizace spočíval v harmonickém propojení 4 podlažního domu. Obklad schodů 4cm masivem a to, jak na stupnicích, tak na podstupnicích, specifický detail spočíval v bezpřesahovém provedení stupnic. Takto provedený obklad schodiště budí moderní vzhled, který byl v celkové kompozici interiéru.

Dále jsme realizovali celoskleněné zábradlí s atypicky vyrobenými nerezovými úchyty skla, které podtrhují přímé linie a robustní masivní obklad schodiště, který je projevem estetického zážitku.Obklad schodů je vyroben z dubového masivu, na které používáme výhradně kontrolované, vysušené dřevo u kterého si můžete zvolit z několika skupin kvality:

  • STANDARD může obsahovat jednostranně malé množství zarostlých suků a rozdílnou barevnost.
  • RUSTIK může obsahovat oboustranně běl, výraznou rozdílnou barevnost, zarostlé a vyspravené suky, nestejnou šířku vlysů spárovky a jejich podélné napojování.
  • EXCLUSIVE téměř bez suků a barevné rozdílnosti, individuální požadavek na vzhled, mimo standard


Celoskleněné zábradlí – víme jak na to.
Na základě zkušeností z realizací, považujeme celoskleněné zábradlí za nádherný designový a neuvěřitelně pevný prvek, který dodá vašemu interiéru jiskru. Čisté linie skla se samozřejmě dají doplnit o madlo, jak kovové, nerezové, tak dřevěné. Také lze přímo do celoskleněného zábradlí uchytit madlo přes vrtané body.

Projektové řešení schodiště
Další fotografie z realizace obkladu schodiště a celoskleněného zábradlí níže v galerii.


 

Obklad schodů s celosklem – GALERIE

 

Obklad schodů

Dubový obklad
schodiště se sklem

skleněné zábradlí

hranaté držáky

 

Sklo zábradlí

Celoskleněné
zábradlí

dubový masiv

schodiště

 

Dubové schody

Obklad schodiště

pohled z mezipodesty

celosklo

 

Dřevěné schody

Obklad schodů
Dřevo: DUB

sklo: lepené,kalené

bezpečnostní

 

Galerie – sklo

zábradlí galerie

provedení

celoskleněné

 
 
verze pro tisk